05 ruj Poziv za izlaganje na Izložbi-sajmu „Jesen u Lici“,
Poštovani!
Molimo Vas da pozovete obrtnike članove Vaše komore ili udruženja da se prijave za izlaganje na Izložbi – sajmu „Jesen u Lici“ koja se 05. do 07. listopada 2018. godine održava u Gospiću.
„Jesen u Lici „ je izložba tradicijskih proizvoda koje se po 20. puta održava u Gospiću i prerasla je u najznačajniju gospodarsku, kulturnu i etno manifestaciju na području Ličko-senjske županije. Organizator Izložbe je Ličko-senjska županija i Razvojna agencija Lira, a Obrtnička komora Ličko-senjske županije je suorganizator.
Pošto je ovo izložba tradicijskih proizvoda na njoj mogu izlagati obrti koji proizvode različite poljoprivredne, prehrambene, uporabne i ukrasne proizvode i usluge karakteristične za podneblje iz kojeg dolaze.
Sajam se održava na 4500m2 izložbenog prostora (otvoreni i zatvoreni). Kotizacija za nastup na sajmu iznosi 350,00 kn.